پنل اس ام اس ساوه

در اين مقاله با معرفي مدير پيامک و پنل اس ام اس ساوه همراه ما باشيد .

شهرستان ساوه يکي از شهرستان‌هاي استان مرکزي ايران است پشتیبان سایت وردپرس که مرکز آن شهر ساوه است. متخصص وردپرس اين شهرستان از دو بخش به نام‌هاي مرکزي و نوبران تشکيل

شده‌است. از محصولات کشاورزي ساوه مي‌توان به انار و طالبي اشاره نمود. شهرستان ساوه داراي 10 هزار هکتار باغ انار مي‌باشد که سالانه 150 هزار تن انار از آن

برداشت مي‌شود. بنابر سرشماري مرکز آمار ايران، جمعيت شهرستان ساوه در سال 1395 برابر با 283538 نفر و 87?444 خانوار بوده‌است. از جاذبه‌هاي طبيعي :

رودخانه مزلقان (مزدقان چاي) ، رودخانه قره‌چاي .

نياز به مشاوره و راهنمايي بيشتر داريد؟!

9 صبح تا 9 شب با شماره هاي زير تماس بگيريد

02133438480

09120343530

براي خريد پنل اس ام اس از کد تخفيف saveh استفاده نماييد و 30 درصد تخفيف بگيريد.

یکی از قابلیت‌های دوست‌داشتنی در افزونه دیجیت، کاربر فقط با شماره موبایل می‌تواند در سایت وردپرسی ثبت نام کند، حتی نیازی به ایجاد رمز عبور نیست و برای لاگین مجدد می‌تواند از طریقرمز عبور یک بار مصرف(OTP) پیامکی اقدام به لاگین نماید.

حتما می‌دانید خیلی از افراد دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند تا پیامک تبلیغاتی توسط اوپراتور برایشان ارسال نشود، تمامی خطوط موجود در پنل اس ام اس به‌صورت پیش‌فرض خطوط تبلیغاتی هستند و اگر کاربران سایت شما پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشند و شما از خطوط تبلیغاتی برای ارسال پیامک کدفعال سازی استفاده نمایید، پیامک کدفعال سازی به دست کاربر شما نمی‌رسد (آن‌ها نمیدانند مشکل از کجاست و می‌گویند سایت شما خراب است) و در نهایت کاربرتان نمی‌تواند در سایت شما ثبت‌نام کند و سایت شما را رها می‌کند، دقت کردید؟ به‌همین راحتی یک بازدیدکننده، یک مشتری و… از دست رفت!

خط خدماتی چیست خط خدماتی از نظر ظاهری شبیه به خطوط تبلیغاتی هستند که به اوپراتور تعهد داده می‌شود که از این خط پیامک تبلیغاتی ارسال نمی‌کنیم، حتما دیده‌اید حتی اگر پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشید باز پیامک‌های بانکی برای شما ارسال می‌شود.

خطوط تبليغاتي و ارسال پيامک به بلک ليست

خطوط تبليغاتي که قابليت ارسال پيامک تبليغاتي دارند و براي ارسال پيامک انبوه تبليغاتي ميتوان از اين خطوط استفاده کرد، شما قادر هستيد با خطوط تبليغاتي به بانک شماره موبايل‌هاي مختلف پيامک تبليغاتي ارسال نماييد.

در مقابل خطوط تبليغاتي که براي ارسال پيامک‌هاي بالک (ارسال پيامک انبوه) صورت مي‌گيرد، خطوط ديگري وجود دارد که به عنوان خطوط خدماتي معروف هستند، خط خدماتي همان خط تبليغاتي است و از نظر ظاهر خط خدماتي که قابليت ارسال پيامک به بلک ليست را دارد با خط تبليغاتي که فقط به شماره‌هايي که دريافت پيامک تبليغاتي آن‌ها آزاد است هيچ تفاوتي ندارد.

شما مي‌توانيد به صورت رايگان خط تبليغاتي را به خط خدماتي تبديل نماييد تا پيامک‌هايي که ارسال مي‌کنيد حتي به افرادي که دريافت پيامک‌هاي تبليغاتي را مسدود کرده‌اند نيز ارسال شود اما براي تبديل خط تبليغاتي به خط خدماتي نياز است که يک سري مراحل را طي کنيد که در ادامه به شيوه دريافت خط خدماتي مي‌پردازيم.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: پيامک ,خدماتي ,تبليغاتي ,ساوه ,استفاده ,ليست ,ارسال پيامک ,مدير پيامک ,پيامک تبليغاتي ,براي ارسال ,پيامک انبوه ,ارسال پيامک تبليغاتي ,ارسال پيا
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لوگو ساز سه بعدی پوکر آنلاین سرزمین های به دنیا نیامده بردخون کهنه، بردخون قدیم کتانی مشاوره مدیریت فروش آهن - جوشکاری و تراشکاری- فلزات دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا پلاس در شیراز دانشکده فیزیک دانشگاه مازندران